Чи маєте ви чітке уявлення про те, які можуть бути наслідки зміни клімату Землі? Явним прикладом глобального потепління став Фіджі – острів, розташований в південній частині Тихого океану. Вченими-дослідниками останнім часом було виявлено надвисоку температуру повітря, в той час як місцеві жителі стверджують, що вже давно не були свідками такої спекотної погоди. Кілька островів в буквальному сенсі слова не тільки піддалися кліматичним змінам, а й поставили під загрозу життя своєї морської фауни. Аномально висока температура повітря піддає смертельної небезпеки тисячі риб в регіонах від Вануату до Фіджі.

Як повідомляють засоби масової інформації, за останні дні неймовірно велика кількість риб викинулася на берег Фіджі. Морський еколог Віктор Боніто зробив фото, де узбережжя просто усипане тисячами мертвих риб. Таке ж явище спостерігається в регіоні Вануату, де також нестерпно жарко.

погода

Віктор Боніто в своєму інтерв’ю «Досліднику міфів» розповідає про те, що дане явище викиду риб пов’язано виключно з аномальною температурою повітря. Даний термічний катаклізм на Кораловому узбережжі не спостерігався вже більше десятка років. Норма температури води за словами морського еколога перевищує 5 градусів за Цельсієм, в той час як біля рифів температура води досягає 35 °С і в звичайному морі близько 30 ° С.

Крім риб, що викинулися, за словами місцевих жителів, знайдені краби, восьминоги та інші представники морської фауни даного узбережжя. Під час припливу за даними департаменту рибного господарства температура води на поверхні становить близько 32 °С, а ось під час відливу вона значно підвищується. Численні дослідження Національного управління океанічних і атмосферних досліджень показали, що в районі Соломонових острів, острову Фіджі відбуваються аномальні явища, які викликають так звану тропічну посуху.

погода

Незважаючи на той факт, що в грудні 2015 року було підписано угоду на Паризькій конференції, приуроченій клімату, яка вступить силу лише в 2020 році зрозуміло те, що заходи необхідно приймати негайно, оскільки прийдешні зміни кліматичних умов можуть призвести просто до незворотних і страхітливих наслідків. Світова спільнота має вирішити, які дії повинні бути зроблені для того, щоб врятувати океанічне життя, яке в свою чергу є джерелом існування жителів, наприклад, острова Самоа.

погода 
За словами сектора ООН з питань продовольчої і сільськогосподарської діяльності, лісове і зокрема рибне господарства повинні якомога краще адаптувати свою роботу, враховуючи кліматичні зміни, а також підвищити рівень своєї виробничої роботи з метою забезпечення нормального рівня життя своєму населенню. На даний момент місцеві жителі запасаються кондиціонуючими засобами, щоб хоч якось уберегтися від аномальної спеки для регіону.

Підтримайте