Про проект

Сервіс «Погоднік» надає прогноз погоди для великих міст Росії, Україні і популярних курортів. Його основне завдання-допомогти всім нам скористатися перевагами погодних умов, які створює для нас природа.

Ми переконані, що ви приєднаєтеся до популярній думці, що став девізом прогнозного сервісу «Погоднік»: «У природи немає поганої погоди».

Для відправки ваших запитань і пропозицій, пов'язаних з сайтом «Погоднік», скористайтеся формою на сторінці «Контакти».

Угода про використання даних сайту pogodnik.com

Ви самостійно несете всі ризики будь-якого використання (неможливості використання) Даних. Ми не несемо відповідальності за будь-які можливі збитки, заподіяні в результаті використання (неможливості використання) даних, розміщених на сайті. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що дані надається «як є», без будь-яких гарантій, і що ми не несемо ніякої відповідальності ні за які затримки, збої, помилки, неповноту, видалення або не збереження Даних або будь-якої їх частини , розміщеної та / або доступної на сайті.

Метеорологічна інформація, що розміщується на сайті, надана компанією . Дані захищені законодавством про захист інформації та інтелектуальної власності. 

Використання вами даних означає, що ви приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких змін і обмежень з вашого боку. Використання даних на інших умовах не допускається.

Погода в Україні , Росії , світі