Новини

 • Країни Перської затоки заносить піском і пилом

  Для Ірану, Іраку і їх найближчих сусідів вересень розпочався під шаром піску. 2 вересня закрутилася буря, яку зафіксували навіть супутники, що знаходяться на орбіті Землі. Подібну стихію арабські фахівці ділять на 2 типи - хабуб і шамаль. Але цього разу природне явище не вписалося у відому класифікацію, об'єднавши в собі характеристики обох типів.
  10:01 08 Сентября 2015
 • На Київщині масштабні пожежі забруднили повітря

  Ввечері в середу, 26 серпня, українська столиця занурилася в дим і смог. У Державній службі з надзвичайних ситуацій відзначили: причина неприємного запаху і низької видимості - спалах в області Києва близько 30 га трави і торфу. Жителів попросили зберігати спокій, проте попередили, щоб вони закривали вікна і двері, і не виходили на вулицю, якщо це можливо.
  08:55 31 Августа 2015
 • Градини діаметром в 6 см випали в Ставропольському краї

  Потужна стихія вдарила по Ставрополі 19 серпня близько 21:00. Ураганний вітер і град розміром з голубине яйце заподіяли незручність місцевим жителям і шкоду їх майну. Найбільше постраждало місто Желєзноводськ - там зафіксовано близько 10 постраждалих і значне псування будівель, автомобілів, сільськогосподарських угідь.
  10:26 25 Августа 2015
 • Зима по-справжньому: Болівія і Перу борються з наслідками снігопаду

  14 серпня принесло в Південну Америку холод і заметіль, у владі яких виявилися Болівія і Перу. На даний момент в цих країнах зима, проте подібні погодні явища для місцевих жителів - аномалія. Запасів теплого одягу недостатньо, опалювальні системи і машини для прибирання снігу в Болівії і Перу не передбачені.
  08:16 18 Августа 2015
 • Пекінська веселка спровокувала фотобум

  Дощ у Пекіні 4 серпня йшов кілька годин поспіль, а ввечері жителі китайського міста побачили в небі веселку. Для людей з інших частин світу в цьому немає нічого дивного, але для столиці Китаю, постійно зануреної в смог, таке явище природи стало справжньою сенсацією. Вранці у вівторок, 5 серпня, в мережі з'явилися тисячі фотографій, що зображують дивовижну для Пекіна подію.
  07:48 12 Августа 2015
 • Катастрофічна повінь в М'янмі

  Сезонні мусонні дощі на півострові Індокитай перетворилися на нескінченні зливи, що затопили з 24 липня 13 з 14 регіонів М'янми (Бірми). Сильні водяні потоки руйнують на своєму шляху дамби і мости, змивають урожай на полях. Станом на 3 серпня, урядом офіційно оголошено про смерть 60 осіб і евакуації 200 тис. чоловік із затоплених районів. Ці дані можна вважати попередніми, бо не всі жителі змогли покинути регіони затоплення внаслідок розмитих доріг.
  12:10 04 Августа 2015
 • Європа горить! Лісові пожежі вже у Франції та Іспанії

  Пожежа розгорілася 24 липня в 20 км від французького Бордо. Всього через кілька годин майже 400 га землі було охоплено вогнем. Через 2 дні стихія прийшла на землі іспанської Каталонії (столиця Барселони), знищивши приблизно 890 га лісу і 186 га угідь сільського господарства. Людських жертв не зафіксовано.
  09:05 30 Июля 2015
 • Руйнівний волинський ураган: 7 людей постраждало

  У ніч на 19 липня Волинь атакував потужний ураган, який встиг за півгодини травмувати 7 осіб та принести шкоду в розмірі близько 1 млн. гривень. Негода проявила себе в шквальному вітрі, пориви якого досягали 25 м/с, і тривалому сильному дощі. ГСЧС повідомила, що в результаті негоди близько 50 дерев впало на наметове містечко турбази «Незабудка» поблизу о. Світязь. Сім жителів містечка отримали травми, у тому числі госпіталізований один турист з ушкодженнями середньої тяжкості.
  07:42 21 Июля 2015
 • Тайфун Чан-Хом затоплює Китай

  12 липня в Китай прорвалося одне з найпотужніших явищ природи останніх років. Пориви вітру, принесені тайфуном під назвою Чан-Хом, досягали 187 км/год. Більше 1 млн. жителів Східного Китаю було евакуйовано у зв'язку з лихом. Скасовано близько 400 авіаційних рейсів, припинено перевезення по морю і деяким автомобільним, залізничним дорогам. Загальний зафіксований збиток від тайфуну вже досяг $ 318 млн.
  07:10 14 Июля 2015
 • Європа знемагає від спеки

  Європейців сонце не тішить, а мучить. Синоптики остерігаються, щоб не повторилася трагедія 2003-го, коли від теплових ударів в Європі померли десятки тисяч чоловік. Тому метеорологи радять поменше виходити з дому і якомога частіше освіжатися. У традиційно туманної і сирої Великобританії спека до 40 градусів за Цельсієм в тіні. Англійці, які не звикли до такої погоди, шукають порятунку в прохолодних басейнах і фонтанах.
  05:58 07 Июля 2015
 • Планету потрясло

  Поки Україну заливало дощами, в інших країнах і континентах минулий тиждень ознаменувався землетрусами. Геодезисти заявили про як мінімум 5 вогнищ. За останніми даними, ніхто не загинув, значних руйнувань теж немає. Спочатку, 25 червня, поштовхи з-під землі відчули на собі мешканці сіл китайської Синьцзян-Уйгурської автономії.
  09:13 30 Июня 2015
 • Вулиці українських міст нагадали Венецію

  Минулого тижня в Україні бушувала злива з грозою. Стихія принесла «головний біль» комунальним службам і незручність жителям західних, північних і східних міст. 15 червня надзвичайно потужна злива «накрила» Чернівці, Луцьк, Львів та Житомир. Жителям цих міст довелося буквально «форсувати» вулиці. Вночі 18-го сильні дощі прийшли до Маріуполя, повністю затопивши бліндажі українських військових, щознаходяться там. У ту ж ніч в Харкові випала рекордна для нинішнього року норма опадів - близько 30 мм.
  12:20 23 Июня 2015
Погода в Україні , Росії , світі