Новини

 • Камчатські вулкани Ключевська Сопка і Шивелуч продовжують лютувати

  У неділю, 30 жовтня поточного року, камчатський вулкан Ключевська Сопка (ключовий) провів черговий попелястий викид висотою у 8 кілометрів над рівнем моря. Утворився в результаті виверження попелястий шлейф розтягнувся на 10 кілометрів на захід від вулкана, не зачепивши ні одного населеного пункту.
  10:02 31 Октября 2016
 • Вересень продовжив тенденцію до глобального потепління в 2016 році

  Вересень 2016 встановив новий рекорд глобальної температури, перебивши аналогічні показники за 2014 рік і став одним з найтепліших місяців осені за всю 136-річну історію глобальних метеорологічних спостережень.З кожним роком ознаки глобального потепління стають все більш очевидними. Перебивши рекорди по середньому показнику тепла, перевищивши їх на 1-1,5°С.
  10:25 24 Октября 2016
 • З початку жовтня біля берегів Папуа-Нової Гвінеї було зафіксовано 4 землетруси

  За даними Геологічної служби Сполучених Штатів Америки, з початку жовтня в межах Папуа-Нової Гвінеї було зафіксовано більше 4 землетрусів магнітудою від 5,4 до 6,7 балів.
  09:50 17 Октября 2016
 • "Раптова зима" обрушилася відразу на кілька провінцій в Канаже

  В середу, 5 жовтня 2016 року, на канадську провінцію Саскачеван обрушився сильний снігопад. За даними місцевих метеорологічних служб, всього на ніч з 4 на 5 жовтня випало більше 40 сантиметрів снігу, а в окремих ділянках національного парку Сайпресс-Хілс зафіксований сніговий покрив глибиною понад 50 сантиметрів!
  10:54 10 Октября 2016
 • На Суматрі знову лютує вулкана Сінабунг

  Прокинувся на початку 2010 року вулкана Сінабунг на острові продовжує проявляти ознаки нових вивержень. Разом з тим, в останні кілька тижнів вчені, що спостерігають за вулканом, відзначають незначне зниження активності вулкана, який забрав життя 25 індонезійців.
  08:02 04 Октября 2016
 • В Україні очікується нова хвиля підземних поштовхів

  У відділі сейсмічної небезпеки Інституту Геофізики повідомляють про можливі підземних поштовхи магнітудою до 9 балів. Сейсмічна активність буде відчутна в районах, розташованих в безпосередній близькості до румунській зоні Вранча.
  10:32 27 Сентября 2016
 • КНР і Тайвань потрапили під удар супертайфунов

  Метеорологічні служби Китайської Народної Республіки звернулися до уряду країни з вимогою оголосити «помаранчеву» тривогу у зв'язку із наступом на Китай тайфуном «Малакас». Слід зазначити, що «Малакас» продовжили серію стихійних лих, що обрушилися на країни Азії на початку вересня.
  13:19 19 Сентября 2016
 • Екологічна катастрофа в Норильську: Далдикан став криваво-червоним

  Користувачі соціальних мереж опублікували фотографії екологічної катастрофи, що спостерігається по всій протяжності річки Далдикан в Норильську, выкрасившейся у червоний колір через скидання відходів з місцевих підприємств. Місцеві жителі пов'язують аномалію з діяльністю великих підприємств по видобуванню і обробці нікелю, в той час як геологи схильні думати, що причиною забарвлення вод червоним кольором є відкладення залізної руди.
  10:01 12 Сентября 2016
 • Корональна діра на Сонці став причиною полярних сяйв на Землі

  Високошвидкісний потік сонячного вітру в ці вихідні зачепив магнітне поле землі, в результаті чого навколо полюсів планети виникли геомагнітні бурі. Найяскравіше полярне сяйво, що спостерігається на Лофотенських островах в Норвегії увечері 3 вересня, стали причиною того, що відомий фотограф вирішив перемістити обідній стіл на вулицю, щоб відобразити це унікальне явище.
  07:20 05 Сентября 2016
 • В Америці знову страйкують масштабні пожежі

  Вже який день від масштабних пожеж потерпає штат Каліфорнія. Як передає Reuters, стихія бушує в декількох районах південної частини штату, поширюючись на кілька тисяч гектарів землі. Постраждали не тільки незаселені території, у швидкому розповсюдженні вогню зникають будинки та інші муніципальні будівлі. Не менш значущою проблемою є і зникнення лісів.
  10:31 15 Августа 2016
 • Гавайський вулкан "посміхнувся" журналістам і науковцям!

  Облітаючи вулкан Кілауеа, вчені і журналісти виявили досить дивну, але від того не менш цікаву аномалію: на поверхні лавового озера утворився гігантський «смайлик» - символ посмішки. Відеозапис, викладений в мережу гавайськими та британськими журналістами, подіяла на інтернет як «бомба сповільненої дії», оскільки ролик, викладений на YouTube, встигло подивитися більш 2 мільйонів чоловік.
  07:22 03 Августа 2016
 • Київ накрила шкідлива серпанок

  Столицю України огорнув білий зміг, появу якого пов'язують з тривалою посухою і штилем. Представники Держслужби України з питань захисту споживачів та безпеки харчових продуктів відзначають, що рівень шкідливих речовин і забруднення повітря в столиці всього за три дні перевищив норму в кілька разів.
  13:30 26 Июля 2016
Погода в Україні , Росії , світі