Новини

 • Австралія у вогні через аномально високу температуру

  Переважно сухий клімат на материку є частою причиною виникнення природних пожеж в Австралії. Але теперішні пожежі вже визнані найсильнішими за останні 30 років. Масштабні загоряння сталися на території двох австралійських штатів - Вікторія і Південна Австралія, а причиною пожежі стала неймовірна спека, яка місцями розпалила повітря до позначки в +46С, а також тривала посуха.
  05:36 04 Февраля 2015
 • В Італії за одну добу сталося 30 підземних поштовхів

  19 грудня територія італійської Тоскани відчула на собі рекордну кількість підземних поштовхів, які за силою досягали 4,1 балів. Сейсмологи не передбачали такої потужної череди землетрусів, тому не змогли передбачити, коли ж припиняться ці серійні поштовхи.
  11:19 22 Декабря 2014
 • У Таїланді «розцвіли» грудневі морозні квіти

  З настанням зими в Таїланді відбувається сезонне агрометеорологічне явище морозних кольорів. Помилуватися цим рідкісним природним дивом з'їжджаються туристи з усього світу. Традиційно появу морозних квітів очікують в гірській частині провінції Чіанг Май в кінці листопада, але цього року підходящі погодні умови настали лише в грудні.
  05:51 15 Декабря 2014
 • На Філіппіни обрушився супертайфун «Хагупіт»

  Східне узбережжя Філіппін виявилося у владі тайфуну «Хагупіт», який приніс з собою пориви вітру, що досягають 195-210 км/год, а також підняв на морі хвилі, які у висоту становили близько чотирьох метрів. Тайфун вторгся на територію островів ще в четвер 4 грудня і покине Філіппіни за прогнозами метеорологів не раніше ніж у середу 10 грудня.
  08:25 08 Декабря 2014
 • На Францію обрушився потужний циклон, що викликав руйнівні повені

  В результаті дощів, які не припинялися кілька тижнів, 13 державних департаментів виявилися підтопленими. У цих регіонах Франції було оголошено підвищений рівень небезпеки. Через проливні дощі загинуло чотири людини, які в момент різкого підйому рівня води перебували у своїх авто і сила течії змила їх у річку.
  07:52 01 Декабря 2014
 • Надзвичайно рідкісна снігова гроза пройшла в американському штаті Нью-Йорк

  Жителі міста Буффало в штаті Нью-Йорк стали свідками незвичайного природного явища - снігопаду, який супроводжувався гуркотом грому і блискавками. Гроза була особливо видовищною, так як сталася у вечірній час. Люди були шоковані подіями навколо них - в небі сяяли блискавки, але при цьому на землю сипав густий сніг.
  07:54 24 Ноября 2014
 • Вчені з Японії повідомляють про неймовірне розростання озонової діри над Антарктидою

  Японські дослідники з національного метеорологічного управління повідомляють про рекордне збільшення озонової діри на рівні стратосфери, яка вже переросла за площею розміри самого материка в 1,7 разів. Озонова діра утворюється над Антарктидою щороку в серпні-грудні й на даний момент її розміри становлять близько 23 мільйонів квадратних кілометрів.
  09:16 17 Ноября 2014
 • Над Сіднеєм в Австралії пронісся шторм з крупним градом

  Минулого тижня над Сіднеєм, Австралія, пройшов потужний шторм, який приніс з собою зливи та пориви вітру, які місцями становили понад 100 км/год. Метеорологи також відзначили видовищність грозового шторму. За час негоди, яка тривала близько години, над Сіднеєм запалилося більше шести тисяч блискавок.
  05:38 04 Февраля 2015
 • На південному сході США настала рекордно рання зима

  Південно-східна територія США вже повною мірою відчула на собі вплив зимової негоди. В гірських регіонах Вірджинії, Західної Вірджинії, Південної і Північної Кароліни і штаті Теннессі пройшли сильні снігопади, що залишили після себе високі кучугури, що місцями досягають у висоту одного метра. Всього за кілька годин холодний циклон покрив цю частину країни товстим шаром снігу.
  08:12 03 Ноября 2014
 • Надзвичайно красиве часткове сонячне затемнення в східній півкулі

  У ніч на 23 жовтня жителі східної півкулі стали очевидцями дивної краси часткового затемнення сонця. На кінець жовтня припав період високої активності Сонця. Це дало можливість астрономам зафіксувати не просто частково прихований Луною диск, але і спостерігати неозброєним оком гігантське скупчення плям на сонячній поверхні.
  10:00 27 Октября 2014
 • Надзвичайна активність вулкана Синабунг на Суматрі

  З початку жовтня 2014 року жителі Суматри, Індонезія, страждають від надзвичайно інтенсивної діяльності вулкана Сінабунг, розташованого в північній частині острова. За цей час місцеві жителі пережили чотири потужних виверження, через які майже повністю затягло димом територію острова. Місцева влада оголосила третій рівень небезпеки у зв'язку з потужними пірокластичеськими викидами, що складаються з попелу, шлаків і пемзи.
  08:53 20 Октября 2014
 • Північ Італії у владі проливних дощів

  Потужні зливи, що накрили північ Італії, всього за кілька днів стали причиною сильної повені в Генуї. Через розлив місцевих річок в місті було оголошено надзвичайний стан і закриті абсолютно всі установи. Вулицями текли потоки, що досягали глибини півтора метрів, і зносили за собою припарковані автомобілі. Рівень води піднявся настільки високо, що всі підвальні приміщення і перші поверхи житлових будинків і офісів опинилися під водою.
  05:41 04 Февраля 2015
Погода в Україні , Росії , світі