Новини

 • В Японії передчасно зацвіла вишня

  У 2015 році традиційне цвітіння сакури в Японії стартувало на цілий тиждень раніше. Перші суцвіття на вишневих деревах помітили вже 21 березня в місті Кагосіма, столиці острова Кюсю на південному заході країни. Настільки раннє настання сезону цвітіння пов'язують з незвично теплою погодою - температура повітря в останні тижні не знижувалася нижче + 20С.
  10:56 23 Марта 2015
 • 20 березня в Україні можна буде помилуватися сонячним затемненням

  Майбутнє затемнення Сонця стане одним з найбільш видовищних за минулі 16 років, так як побачити його зможе вся Європа. Україна не стане винятком. Сонячне затемнення почне рух з території Атлантики близько Канади і Гренландії в 9:09 згідно всесвітнього часу, а завершиться явище над Північним полюсом близько 10:21.
  09:13 16 Марта 2015
 • Аргентину заливають сильні зливи

  В результаті стихії, що обрушилася, в аргентинських провінціях Кордоба, Санта-Фе, Сан-Луїс і Сантьяго-дель-Естеро загинуло 12 осіб. Деякі з міст постраждалих провінцій опинилися затоплені повністю. Через руйнівну дію циклону в центральному регіоні країни владі довелося тимчасово евакуювати близько 6000 жителів, частина людей виїхала з регіону самостійно.
  08:02 10 Марта 2015
 • Унікальне явище: «перфорація» хмар над небом США

  У небі над Сполканом, містом на північному заході штату Вашингтон в США, кілька днів тому можна було помилуватися рідкісним явищем «перфорації» хмар. Подібне розташування хмар в небі дуже видовищне - в потоці хмарних мас, що розступилися, утворюється діра.
  10:00 02 Марта 2015
 • Ізраїль постраждав від анормально сильного снігопаду

  Прийшовши на територію Ізраїлю, циклон приніс з собою небувалої сили снігопад, який засипав Єрусалим сніговим шаром в 30 см. Така погодна подія стала справжньою сенсацією для місцевих жителів, адже географічне розташування Ізраїлю передбачає сильні снігові шторми, тому в рік там випадає не більше 10 см снігу.
  06:40 23 Февраля 2015
 • Рідкісне явище зодіакального світла можна спостерігати в лютому

  У лютому та березні настає час, коли на небі можна спостерігати зодіакальне світло або «помилкову зорю». Це незвичайне природне явище характеризується виникненням в сутінковому небі піраміди, що світиться та яка утворюється на заході, через годину після того, як сіло Сонце.
  07:14 17 Февраля 2015
 • Аномально сильні снігопади накрили провінції Нью-Брансвік в Канаді

  Останнім часом видалося дуже сніжно для канадської провінції Нью-Брансвік, що, зрештою, стало причиною майже повної зупинки життя в місті Монктон. Протягом одного тижня провінція пережила відразу три рясних снігопади. В результаті, на південному сході регіону висота снігових завалів склала місцями більше двох метрів.
  07:50 09 Февраля 2015
 • День бабака 2015: весна в Україну прийде рано і буде теплою, лютий буде холодним

  У США і Канаді 2 лютого проходить народний фестиваль, під час якого намагаються визначити наскільки раннім буде прихід весни. З норки вилазить бабак, поведінка якого служить погоднім індикатором: якщо звір поводиться спокійно і не бачить своєї тіні (що буває при похмурій погоді), то весна вже близько. А якщо бабак помічає свою тінь і поспішає сховатися в нору, то попереду ще цілих шість зимових тижнів, які звірок, швидше за все, проведе в новій сплячці.
  06:58 04 Февраля 2015
 • «Дощову бомбу» спостерігали в небі над Австралією

  Днями в штаті Квінсленд в Австралії вдалося сфотографувати рідкісне атмосферне явище - з неба на землю раптом різко у формі кулі обрушилася вода. Очевидцем «дощової бомби» став місцевий фермер, який в цей час знаходився на вулиці і спостерігав за дощем. За його словами, подія була дуже схожою на обвалення водяної кулі.
  05:33 04 Февраля 2015
 • Паргелій в небі над Монголією

  Кілька днів тому жителям Монголії вдалося спостерігати одну з рідкісних сонячних ілюзій - паргелій. Також це природне явище називають протисонцем або хибним сонцем, так як в результаті ілюзії створюється враження, що в небі сяють одночасно три сонця. Ложные солнца появляются по обе стороны от настоящего небесного светила. Для возникновения паргелия необходимо наличие сразу нескольких атмосферных факторов. Главным условием для его возникновения является низкая температура воздуха – не меньше -30С, а солнце в небе должно быть расположено низко.
  12:04 26 Января 2015
 • Малаві під тривалим ударом потужної водної стихії

  В результаті проливних дощів, які накрили Малаві ще в грудні, третина території країни перетворилася в небезпечну зону лиха. Через масштабну повінь вже загинуло понад 170 людей і ще 153 жителя вважаються зниклими безвісти. В цілому жертвами водного катаклізму стали більше 200 тисяч жителів Малаві. Більше за всіх постраждали сільські жителі з південних округів Мангочі і Нсанье.
  07:31 19 Января 2015
 • В Ісландії відобразили рідкісне поєднання північного сяйва зі свіченням вулкана

  На початку року в Ісландії вдалося зняти на фотокамеру незвичайне явище, коли на тлі вулкана в національному парку Ватнайекюдль в небі засяяло північне сяйво. Холодне світло від полярного сяйва доповнили яскраві спалахи, що виходили від потоків лави. Настільки дивне явище тривало близько двох годин.
  05:35 04 Февраля 2015
Погода в Україні , Росії , світі