На американське місто Талса обрушився потужний ураган

10:16 09 Августа 2017

На американське місто Талса (штат Оклахома) обрушився потужний торнадо. Як стало відомо, це сталося близько першої години ночі за місцевим часом. Незадовго до цього людей попереджали про насування стихійне лихо, але більшість з них сприйняло це, як помилковий сигнал. На щастя, даних про загиблих немає.

Відразу ж після бурі без світла залишалося близько 11 тисяч осіб, але незабаром поломки були усунені відповідними службами. На даний момент без електрики залишаються понад чотири тисячі осіб. 30 місцевих жителів отримали травми, після чого звернулися за допомогою до медиків. 13 людей в терміновому порядку було госпіталізовано. Потерпілим була надана кваліфікована медична допомога.

погода

У національній метеорологічній службі повідомили, що причиною потужного стихійного лиха стала грозова система, яка пересуваючись надзвичайно швидко, з'єдналася з іншими невеликими за розміром смерчами, і наблизилася до міста. На думку представників рятувальних служб, якби торнадо обрушився на місто в денний час доби, жертв було б набагато більше. Таким чином, можна сказати, що жителям пощастило, що стихія розбушувалася саме вночі. В цей час люди перебували переважно вдома, а всі магазини, ресторани та інші заклади були закриті.

погода

Раніше експерти заявляли, що активність штормів в США буде вище, ніж зазвичай. За офіційними даними, атлантичні шторми починаються в червні і тривають до кінця літа. Але за прогнозами синоптиків, в 2017 році сезон ураганів завершиться не раніше, ніж наприкінці листопада. Вважається, що найбільш руйнівні урагани можуть відбутися з 20 серпня і до кінця вересня. Національний центр ураганів з початку 2017 року було зафіксовано не менш п'яти штормів над Атлантикою. Зазвичай таку кількість ураганів спостерігалося під кінець літа.

За прогнозами метеорологів, ураган, який очікується найближчим часом, може завдати шкоди сільському господарству в штаті Флорида. Також під загрозою залишаються нафтогазові установки, які розташовані в Мексиканській затоці. Нагадуємо, що в червні тут був зафіксований шторм під назвою «Сінді». Тоді все робочі були евакуйований і доставлені в безпечне місце, а робота частини потужностей тимчасово припинена.

Метеорологи прогнозують потепління в Україні та західній частині Росії
Літо вже закінчилося, і прийшло понад холодну, дощову і непостійне пору року - осінь. Але в цьому році і літні дні особливим теплом і стабільністю не відрізнялися. Тим, хто сховав на далекі полиці шорти і легкі майки, варто було б дістати їх назад, адже місяць вересня обіцяють бути спекотним.
Ураган Харві став причиною катастрофічної повені в Х'юстоні
Як мінімум три десятка людей вважаються безвісти зниклими після урагану Харві, який обрушився на американський штат Техас. Загинуло троє місцевих жителів, чотирнадцять людей травмувалося. Фахівці стверджують, що ураган Харві найпотужніший за останні 50 років. Х'юстон сильніше за всіх постраждав від урагану. Тут перекриті дороги і ускладнено рух транспорту. Зруйновано десятки будинків. У багатьох будинках вибито вікна і розбиті дахи. Припинено роботу найбільших аеропортів Х'юстона. Влада міста просять жителів самостійно не залишати свої будинки і чекати допомоги рятувальників.
Всі новини
Погода в Україні , Росії , світі