Екзотичну країну Чилі засипало снігом

06:35 21 Июля 2017

Якщо в північній частині земної кулі відбувається активне літо, то в південній частині - гірка зима, ми говоримо про Південну Америку, зокрема про Чилі. З циклоном така сила в цій області не виконувалася десятиліттями і не була готова до такого сильного снігопаду.

Те, що для жителів Росії, України та інших сусідніх країн можуть здатися нормальними умовами, жителі Чилі викликають страх, тому що за останні 10 років зима в цій країні супроводжувалася опадами у вигляді дощу, але ні як сніг.

погода

«Снігопад, який вразив країну в цьому році, визнаний наймасштабнішим за десятки років» - повідомляють місцеві засоби масової інформації. Найбільше постраждала чилійська столиця - Сантьяго, адже через непідготовленість до таких стихійних умов, понад 200 тисяч людей залишилися без електроенергії. Такі погодні умови стали причиною смерті людини, яка померла від відірваного проводу повітряної лінії електропередач, ще двоє людей постраждали.

погода

Так як найнижчим показником на градусниках місцевих жителів була відмітка +15, то сніг танув ще до того, як потрапляв на землю, але зараз через низьку температури він накопичується, і місцеві клінінгові служби не справляються з цією проблемою. Як наслідок, безліч доріг закрито, діти не ходять до школи, і офісні співробітники теж отримали позапланові канікули, от тільки рятувальні служби активно працюють.

Зміни погодних умов спостерігаються не тільки в Південній Америці, але і по всій земній кулі. У цьому році можна очікувати чого завгодно і потрібно бути готовими до будь-яких погодних умов.

Жителям Чилі рекомендують запастися теплим одягом і рукавицями, адже вперше за кілька років у них з'явилася можливість пограти в сніжки, скотитися з гірки на санах і зліпити снігову бабу. Але такі різкі погодні зміни вселяють страх не тільки жителям столиці, а й владі, адже невідомо, чим такі зміни погоди обернуться завтра, і як вберегти населення столиці від жертв.

погода

«Щоб без світла не залишилися і інші жителі, місцеві служби порятунку роблять все можливе, - повідомляють на телебаченні і по радіо, - Як тільки покращиться ситуація на дорогах, і відновляться електричні дроти, життя буде знову протікати в звичайному ритмі». Сніг викликав ажіотаж серед чилійців, і все соц. мережі переповнені знімками снігу і тим, як люди і діти проводять весело час на вулиці.

Метеорологи прогнозують потепління в Україні та західній частині Росії
Літо вже закінчилося, і прийшло понад холодну, дощову і непостійне пору року - осінь. Але в цьому році і літні дні особливим теплом і стабільністю не відрізнялися. Тим, хто сховав на далекі полиці шорти і легкі майки, варто було б дістати їх назад, адже місяць вересня обіцяють бути спекотним.
Ураган Харві став причиною катастрофічної повені в Х'юстоні
Як мінімум три десятка людей вважаються безвісти зниклими після урагану Харві, який обрушився на американський штат Техас. Загинуло троє місцевих жителів, чотирнадцять людей травмувалося. Фахівці стверджують, що ураган Харві найпотужніший за останні 50 років. Х'юстон сильніше за всіх постраждав від урагану. Тут перекриті дороги і ускладнено рух транспорту. Зруйновано десятки будинків. У багатьох будинках вибито вікна і розбиті дахи. Припинено роботу найбільших аеропортів Х'юстона. Влада міста просять жителів самостійно не залишати свої будинки і чекати допомоги рятувальників.
Всі новини
Погода в Україні , Росії , світі