Протягом тижня в Йеллоустонском національному парку зафіксовано понад 450 землетрусів

13:38 22 Июня 2017

Понад 450 землетрусів різної магнітуди було зафіксовано в Йеллоустонском національному парку США. При цьому варто відзначити, що всі землетруси відбулися протягом одного тижня, повідомляють місцеві ЗМІ.

погода

Найсильніші підземні поштовхи (магнітудою 4,4 бала) були зафіксовані 15 липня. У загальній же складності, Єллоустонський національний парк «трясло» 464 рази, що є рекордом останніх п'яти років. Протягом тижня, підземні поштовхи відчувалися не тільки у львові, але й по всьому штату Монтана: жителі населених пунктів, що знаходяться в безпосередній близькості до національного парку, публікують фотографії і відео невеликих землетрусів в соціальних мережах. Після поштовхів магнітудою 3,0 бала з епіцентром поблизу міста Вест-Йеллоустоун, 16 липня підземні поштовхи припинилися.

погода

На території Йєллоустон знаходиться один з найбільших діючих супервулканів світу. Вчені вважають, що підвищення сейсмічної активності може бути пов'язано саме з тим, що незабаром вулкан може «прокинутися», викликавши масштабне виверження. Аналітики вважають, що масштаб катастрофи може бути набагато більше, ніж під час виверження вулкана Сент-Хеленс, що стався в США в 1980 році. За прогнозом, вибух буде в 1000 разів сильніше, ніж у 80-х. Саме тому місцеві служби оприлюднили план евакуації у разі надзвичайної ситуації. І незважаючи на те, що на даний момент ймовірність вибуху низька, якщо землетрусу продовжуватися, вона буде підвищена до середньої відмітки.

погода

Влада штату Монтана інформують жителів міст, що знаходяться в безпосередній близькості до Йеллоустону через соціальні мережі. На популярному відеохостингу YouTube з'явилося відео про те, що потрібно робити у разі виверження супервулкана. Американські сейсмологи зможуть попередити жителів про підвищення ймовірності вибуху за кілька днів до цього. За прогнозом аналітиків, передбачити наслідки виверження досить складно, але враховуючи, що Йєллоустон класифікується як «супервулкан», катастрофа може бути досить масштабною.

погода

На даний момент, сейсмічна активність заповідника знаходиться на прийнятному рівні, але не виключено, що до кінця літа на території парку можуть бути зафіксовано нові спалахи сейсмічної активності.

Метеорологи прогнозують потепління в Україні та західній частині Росії
Літо вже закінчилося, і прийшло понад холодну, дощову і непостійне пору року - осінь. Але в цьому році і літні дні особливим теплом і стабільністю не відрізнялися. Тим, хто сховав на далекі полиці шорти і легкі майки, варто було б дістати їх назад, адже місяць вересня обіцяють бути спекотним.
Ураган Харві став причиною катастрофічної повені в Х'юстоні
Як мінімум три десятка людей вважаються безвісти зниклими після урагану Харві, який обрушився на американський штат Техас. Загинуло троє місцевих жителів, чотирнадцять людей травмувалося. Фахівці стверджують, що ураган Харві найпотужніший за останні 50 років. Х'юстон сильніше за всіх постраждав від урагану. Тут перекриті дороги і ускладнено рух транспорту. Зруйновано десятки будинків. У багатьох будинках вибито вікна і розбиті дахи. Припинено роботу найбільших аеропортів Х'юстона. Влада міста просять жителів самостійно не залишати свої будинки і чекати допомоги рятувальників.
Всі новини
Погода в Україні , Росії , світі