Буря в Москві і Московській області забрала життя 16 людей

08:39 09 Июня 2017

Потужні пориви вітру та рясне кількість атмосферних опадів в Москві в понеділок, 29 травня 2017 року стали причиною повала дерев та знесення незакріплених конструкцій, перевороту зупинок громадського транспорту та інших лих. За даними московських ЗМІ, потужна буря забрала життя 11 людей, більше 70 мешканців столиці отримали травми різного ступеня. У списках постраждалих значаться діти.

погода

МНС Росії по Москві і Московській області відзначає, що переважна кількість випадків з летальним результатом – результат повала зелених насаджень і стовпів. Москвичі в соціальних мережах діляться знімками, на яких видно наслідки стихійного лиха, що зачепили столицю РФ.
Через деякий час в МНС повідомили про те, що стихійне лихо зачепило ряд міст Московської області.

До 11 випадків смерті в Москві додалися 5 осіб, які втратили життя в Підмосков'ї. Кількість постраждалих та травмованих громадян зросла до 170 осіб, а місцеві лікарні продовжують приймати заявки від постраждалих від стихії людей. Вісім осіб, госпіталізованих з місць події, що знаходяться в критичному або вкрай важкому стані.

погода

В прес-центрі адміністрації міста Москва повідомили, що сім'ї загиблих і мешканці будинків, що постраждали від стихійного лиха, можуть розраховувати на матеріальне відшкодування збитків. Родичі загиблих отримають компенсацію в розмірі 1 мільйона рублів.

погода

Метеорологи відзначають, що ураган, що обрушився на столицю РФ в понеділок, 29 травня, виявився одним з найбільш сильних стихійних лих з моменту початку метеорологічних спостережень. В окремих районах області пориви шквального вітру досягали швидкості до 30 метрів в секунду. Прес-служба МНС РФ відзначає, що в ході буревію повалено понад 6,5 тисяч дерев, близько 1,9 тис. автомобілів отримали ушкодження, а зі 180 будівель в столиці і області було зірвано покрівельне покриття.

погода

Також варто відзначити, що у зв'язку зі сформованою кліматичною ситуацією, більше 20 поїздів далекого прямування і 130 приміських дизельних поїздів збилися з встановленого графіка. В аеропортах " Внуково і Домодєдово повідомляють про затримки 50 міжнародних та внутрішніх рейсів. Для ліквідації наслідків стихійного лиха задіяно понад 35 тисяч співробітників МНС та міських комунальних служб.

Метеорологи прогнозують потепління в Україні та західній частині Росії
Літо вже закінчилося, і прийшло понад холодну, дощову і непостійне пору року - осінь. Але в цьому році і літні дні особливим теплом і стабільністю не відрізнялися. Тим, хто сховав на далекі полиці шорти і легкі майки, варто було б дістати їх назад, адже місяць вересня обіцяють бути спекотним.
Ураган Харві став причиною катастрофічної повені в Х'юстоні
Як мінімум три десятка людей вважаються безвісти зниклими після урагану Харві, який обрушився на американський штат Техас. Загинуло троє місцевих жителів, чотирнадцять людей травмувалося. Фахівці стверджують, що ураган Харві найпотужніший за останні 50 років. Х'юстон сильніше за всіх постраждав від урагану. Тут перекриті дороги і ускладнено рух транспорту. Зруйновано десятки будинків. У багатьох будинках вибито вікна і розбиті дахи. Припинено роботу найбільших аеропортів Х'юстона. Влада міста просять жителів самостійно не залишати свої будинки і чекати допомоги рятувальників.
Всі новини
Погода в Україні , Росії , світі