В результаті стихійного лиха на Шрі-Ланці загинуло 164 людини

09:58 29 Мая 2017

За повідомленням CNN, жертвами стихійного лиха на острові Шрі-Ланка стало 164 людини. Це не остаточна цифра, оскільки на сьогоднішній день 105 осіб числяться зниклими без вісти. Це ще раз підтверджує, що кількість загиблих буде зростати. Сильні опади, в результаті яких спостерігаються масштабні зсуви, є причиною того, що більше 500 тисяч жителів західної і південної частини острова покинули свої будинки, більшу частину яких затопило до даху. У деяких місцях глибина води сягає більше п'яти метрів. Багато видань публікують кадри стихійного лиха, що сталося на Шрі-Ланці. На них показані згорьовані люди, які втратили своїх родичів і роками нажите майно.

погода

Як повідомлялося раніше, сильні зливи обрушилися на Шрі-Ланку в п'ятницю, 26 травня. Вони охопили західну і південну частину острова. Незважаючи на те, що в суботу дощі стали більш поміркованими, а деяких регіонах повністю припинилися, значні території, розташовані в низинах, до цих пір знаходяться під водою.

Для пошуку та евакуації людей були задіяні військові та рятувальні команди. Влада країни кинули всі сили, в тому числі, катери і авіацію, для проведення рятувальних робіт. Влада острова звернулися з проханням про допомогу в ООН і країни південної Азії. Самостійно впоратися зі стихією немає можливості. Першою країною, яка надала допомогу, стала Індія. Як стало відомо, на Шрі-Ланку було відправлено кілька військових кораблів. Свою готовність у наданні допомоги висловив голова КНР Сі Цзіньпін. Свою допомогу запропонував і президент Російської Федерації Володимир Путін, який висловив свої співчуття у зв'язку зі стихійним лихом у телеграмі.

погода

Нагадуємо, що саме руйнівне стихійне лихо на Шрі-Ланці спостерігалося у 2003 році. Тоді загинуло більше двохсот чоловік. Безліч будинків були повністю зруйновані. Причиною повені, має настільки трагічні наслідки для країни, були дощові зливи, в результаті яких піднявся рівень води в річках і почалися масштабні зсуви.

погода

За повідомленням метеорологів, про припинення проливних дощів говорити рано, оскільки на 29 і 30 травня, крім проливного дощу в центральній та південній частині країни очікується штормовий вітер, швидкість якого може досягти 80 км на годину. Центр реагування на надзвичайні ситуації попереджає про те, що найближчим часом можливі зсуви в деяких регіонах острова.

Метеорологи прогнозують потепління в Україні та західній частині Росії
Літо вже закінчилося, і прийшло понад холодну, дощову і непостійне пору року - осінь. Але в цьому році і літні дні особливим теплом і стабільністю не відрізнялися. Тим, хто сховав на далекі полиці шорти і легкі майки, варто було б дістати їх назад, адже місяць вересня обіцяють бути спекотним.
Ураган Харві став причиною катастрофічної повені в Х'юстоні
Як мінімум три десятка людей вважаються безвісти зниклими після урагану Харві, який обрушився на американський штат Техас. Загинуло троє місцевих жителів, чотирнадцять людей травмувалося. Фахівці стверджують, що ураган Харві найпотужніший за останні 50 років. Х'юстон сильніше за всіх постраждав від урагану. Тут перекриті дороги і ускладнено рух транспорту. Зруйновано десятки будинків. У багатьох будинках вибито вікна і розбиті дахи. Припинено роботу найбільших аеропортів Х'юстона. Влада міста просять жителів самостійно не залишати свої будинки і чекати допомоги рятувальників.
Всі новини
Погода в Україні , Росії , світі