Пакистан накриє хвиля аномальної спеки

08:30 20 Апреля 2017

Аномально висока температура повітря зафіксовано в провінції Сінд (Пакистан). За інформацією місцевих метеорологів, найближчим часом аномалія пошириться по всій території країни. В даний час, місцеві служби намагаються сповістити всі відомства країни про необхідність введення надзвичайного стану з метою уникнення непередбачуваних ситуацій.

погода

Історія метеорологічних спостережень в Пакистані показує, що середня температура повітря в провінціях Пакистану (за винятком Сінда) станом на середину квітня вкрай рідко перевищує позначку +40 за шкалою Цельсія. Саме тому прогнозована спека в межах +45...47С може викликати безліч непередбачених ситуацій. У період з 15 по 23 квітня, температура повітря у центральних регіонах може досягти історичної позначки, в той час як за прогнозами метеорологів у Сінде температура може піднятися до +50С.

погода

В останній раз, аномально висока температура в центральних регіонах Пакистану була зафіксована на початку 2006 року. З урахуванням того, що середня температура повітря в країні станом на середину квітня коливається в межах +37...39С, подолання позначки в 40 з позначкою «+» є справжньою аномалією. Найчастіше, сильне потепління найбільш відчутно в кінці травня і на початку червня, але ніяк не в середині квітня. З метою оперативного реагування на можливі загрози навколишньому середовищу і здоров'ю місцевих жителів, місцеві служби працюватимуть в посиленому режимі.

В даний час, влада Пакистану не поспішають вводити надзвичайний стан. Однак, у зв'язку з підвищеною ймовірністю виникнення смогу у центральних і північно-західних областях країни, дана міра може стати необхідністю. За словами місцевих метеорологічних служб, аномальна спека і відсутність атмосферних опадів може призвести до утворення несприятливої ситуації, що сприяє утворенню смогу, в результаті якого місцеві жителі можуть страждати від простудних захворювань, відчувати проблеми з диханням, а також «підчепити» дерматологічні захворювання.

погода

У зв'язку з аномальною спекою, місцеві медики рекомендують гостям і жителям країни вживати підвищену кількість рідини, а також ввести в раціон більше фруктів, що володіють високим вмістом комплексу вітамінів і мінералів для якнайшвидшого поповнення втрат організмом корисних речовин в результаті спеки.

Метеорологи прогнозують потепління в Україні та західній частині Росії
Літо вже закінчилося, і прийшло понад холодну, дощову і непостійне пору року - осінь. Але в цьому році і літні дні особливим теплом і стабільністю не відрізнялися. Тим, хто сховав на далекі полиці шорти і легкі майки, варто було б дістати їх назад, адже місяць вересня обіцяють бути спекотним.
Ураган Харві став причиною катастрофічної повені в Х'юстоні
Як мінімум три десятка людей вважаються безвісти зниклими після урагану Харві, який обрушився на американський штат Техас. Загинуло троє місцевих жителів, чотирнадцять людей травмувалося. Фахівці стверджують, що ураган Харві найпотужніший за останні 50 років. Х'юстон сильніше за всіх постраждав від урагану. Тут перекриті дороги і ускладнено рух транспорту. Зруйновано десятки будинків. У багатьох будинках вибито вікна і розбиті дахи. Припинено роботу найбільших аеропортів Х'юстона. Влада міста просять жителів самостійно не залишати свої будинки і чекати допомоги рятувальників.
Всі новини
Погода в Україні , Росії , світі