Пакистан накриє хвиля аномальної спеки

08:30 20 Апреля 2017

Аномально висока температура повітря зафіксовано в провінції Сінд (Пакистан). За інформацією місцевих метеорологів, найближчим часом аномалія пошириться по всій території країни. В даний час, місцеві служби намагаються сповістити всі відомства країни про необхідність введення надзвичайного стану з метою уникнення непередбачуваних ситуацій.

погода

Історія метеорологічних спостережень в Пакистані показує, що середня температура повітря в провінціях Пакистану (за винятком Сінда) станом на середину квітня вкрай рідко перевищує позначку +40 за шкалою Цельсія. Саме тому прогнозована спека в межах +45...47С може викликати безліч непередбачених ситуацій. У період з 15 по 23 квітня, температура повітря у центральних регіонах може досягти історичної позначки, в той час як за прогнозами метеорологів у Сінде температура може піднятися до +50С.

погода

В останній раз, аномально висока температура в центральних регіонах Пакистану була зафіксована на початку 2006 року. З урахуванням того, що середня температура повітря в країні станом на середину квітня коливається в межах +37...39С, подолання позначки в 40 з позначкою «+» є справжньою аномалією. Найчастіше, сильне потепління найбільш відчутно в кінці травня і на початку червня, але ніяк не в середині квітня. З метою оперативного реагування на можливі загрози навколишньому середовищу і здоров'ю місцевих жителів, місцеві служби працюватимуть в посиленому режимі.

В даний час, влада Пакистану не поспішають вводити надзвичайний стан. Однак, у зв'язку з підвищеною ймовірністю виникнення смогу у центральних і північно-західних областях країни, дана міра може стати необхідністю. За словами місцевих метеорологічних служб, аномальна спека і відсутність атмосферних опадів може призвести до утворення несприятливої ситуації, що сприяє утворенню смогу, в результаті якого місцеві жителі можуть страждати від простудних захворювань, відчувати проблеми з диханням, а також «підчепити» дерматологічні захворювання.

погода

У зв'язку з аномальною спекою, місцеві медики рекомендують гостям і жителям країни вживати підвищену кількість рідини, а також ввести в раціон більше фруктів, що володіють високим вмістом комплексу вітамінів і мінералів для якнайшвидшого поповнення втрат організмом корисних речовин в результаті спеки.

П'ятеро людей загинуло в результаті руйнівного торнадо в Китаї
За інформацією агентства «Сіньхуа», як мінімум п'ятеро людей стали жертвами руйнівного торнадо, Який пронісся в північній части Китаю. Понад п'ятдесят осіб получил травму та на Сейчас знаходяться в лікарні. Зокрема, основний удар припав на Автономний район Внутрішня Монголія. Як стало відомо, стихія обрушилася на кілька повітів, розташованіх в міському окрузі Чіфен. Поки що Влад не может дати оцінку нанесення збитків.
На американське місто Талса обрушився потужний ураган
На американське місто Талса (штат Оклахома) обрушився потужний торнадо. Як стало відомо, це сталося близько першої години ночі за місцевим часом. Незадовго до цього людей попереджали про насування стихійне лихо, але більшість з них сприйняло це, як помилковий сигнал. На щастя, даних про загиблих немає. Відразу ж після бурі без світла залишалося близько 11 тисяч осіб, але незабаром поломки були усунені відповідними службами. На даний момент без електрики залишаються понад чотири тисячі осіб. 30 місцевих жителів отримали травми, після чого звернулися за допомогою до медиків. 13 людей в терміновому порядку було госпіталізовано. Потерпілим була надана кваліфікована медична допомога.
Всі новини
Погода в Україні , Росії , світі