Природа "привітала" жителів Нової Англії з Першим квітня

10:59 06 Апреля 2017

Справжній «першоквітневий» розіграш для жителів регіону Нова Англія зробила природа. В ніч з 31 березня на 1 квітня, місто вкрилося товстим шаром атмосферних опадів, які викликали широкий резонанс у громадськості, адже за день до того, як Нову Англію накрило снігом, ніяких передумов до кліматичних змін не спостерігалося.

погода

Наслідки природного «першоквітневого трюку» залишили 11 тисяч осіб без електроенергії. Пошкодження ЛЕП спостерігалися в ряді великих населених пунктів: без світла залишилися житлові райони в округах Вермонт, Нью-Гемпшир і Мен. У прес-центрі місцевої поліції зазначають, що з-за неочікуваних снігопадів зросла і кількість невеликих дорожньо-транспортних пригод. Благо, автомобільні аварії не стали причиною людських жертв. Медики констатують, що найбільш поширеними травмами, зумовленими негодою, є переломи і розтягування.

Незважаючи на ряд проблем, спричинених негодою, метеорологи і місцеві жителі поставилися до даного явища з гумором і порахували, що раптовий снігопад – це «трюк Матері Природи», приурочений до дня розіграшів. Фахівці метеорологічної служби США відзначають, що подібні погодні явища для даного штату не є рідкістю, і не є серйозною причиною для занепокоєння. Аналогічної думки дотримуються і місцеві жителі, які обговорюють негоду в соціальних мережах Facebook, Twitter і Reddit. Користувачі всесвітньої мережі відзначають, що першого квітня «природа вирішила перетворити Нову Англію в Канаду».

погода

Порадіти негоди вдалося найменшим американцям: через раптово випавших атмосферних опадів діти отримали позачерговий вихідний. Менш радісним снігопад виявився для дорослих: з-за різкого зниження температур, а також щільного снігового покриву ускладнився рух за окремими ділянками автомобільних доріг. Більш того, негода викликала затримки громадського транспорту.

погода

В останній раз, подібні снігопади спостерігалися в штаті наприкінці лютого. З приходом весни, люди встигли розслабитися і змінити зимовий гардероб весняними речами. Саме тому «першоквітневий прикол Матінки Природи», сприйнятий більшістю з розумінням, був зустрінутий поруч незадоволених висловлювань від окремих користувачів, що постраждали від стихії. При цьому варто відзначити, що злагоджена робота місцевих служб дозволила повернути електропостачання вже через кілька годин, а наявність снігоприбиральної техніки посприяло оперативної розчищення доріг та відновлення автомобільного сполучення між регіонами штату.

Земля увійшла в новий потік сонячного вітру
Внаслідок того, що планета Земля увійшла в потік високошвидкісного сонячного вітру, що витікає з отвору сонячної атмосфери газу, фахівці обсерваторії сонячної динаміки НАСА (США) прогнозують, що 24-25 квітня очікуються сильні геомагнітні бурі.
Пакистан накриє хвиля аномальної спеки
Аномально висока температура повітря зафіксовано в провінції Сінд (Пакистан). За інформацією місцевих метеорологів, найближчим часом аномалія пошириться по всій території країни. В даний час, місцеві служби намагаються сповістити всі відомства країни про необхідність введення надзвичайного стану з метою уникнення непередбачуваних ситуацій.
Всі новини
Погода в Україні , Росії , світі