Українські дороги покрилися льодом: страждають не тільки автомобілісти, а й пішоходи

11:18 20 Декабря 2016

З приходом справжньої зими, на дорогах України спостерігається явне зростання кількості дорожньо-транспортних пригод. Наголошується, що найбільша кількість ДТП було зафіксовано в центральних і північних областях країни, а в деяких регіонах Західної України був установлений «анти-рекорд» за кількістю ДТП.

погода

Мова йде про Рівненській області: всього за три години, Державна Автоінспекція зафіксувала 17 випадків дорожньо-транспортних пригод всього за три години. Причиною автомобільних аварій став ожеледь: за даними патрульних служб, автомобільні дороги та вулиці перетворилися на справжній каток.

Національна поліція повідомляє, що в зв'язку з погіршенням погодних умов, за період з початку грудня поточного року, кількість автомобільних аварій збільшилася на 18% у порівнянні з даними за минулий рік.

погода

Варто зазначити, що не лише водії транспортних засобів страждають через ожеледицю: міські травматології переповнені людьми, що отримали пошкодження в результаті падінь. За даними Міністерства охорони здоров'я України, в одній лише столиці лише за добу з травмами, отриманими внаслідок падінь із-за обмерзання пішохідних доріг, звернулося понад 130 осіб. Медики відзначають, що у зв'язку з нестачею персоналу та недостатньою кількістю діагностичної техніки, черзі на рентген затягуються на кілька годин. За словами працівників медичних служб, всього за тиждень кількість серйозних травм (забиття голови та переломів нижніх кінцівок) зросло в кілька десятків разів..

погода

Не меншій небезпеці піддаються і любителі «пройтись» по тонкому льоду: в даний час, українські водойми встигли покритися шаром льоду, проте, в більшості випадків щільність його недостатня для того, щоб витримувати вагу дорослої людини. Варто відзначити, що в результаті ігнорування попереджень МНС, з початку грудня служба порятунку зафіксувала три випадки з летальним результатом. При цьому варто зазначити, що згідно з офіційною статистикою, за добу з моменту обмерзання водойм, очевидцям і рятувальникам вдалося витягнути з-під льоду більше 10 осіб, 2 з которыз виявилися неповнолітніми.

погода

За даними метеорологів, найближчим часом ситуація на пішохідних і автомобільних дорогах може погіршитися. В управлінні Національної поліції, щоб уникнути аварійних ситуацій і дорожньо-транспортних пригод рекомендують встановлювати надійну зимову гуму, а то і зовсім утриматися від поїздок на особистому транспорті без крайньої необхідності. Пішоходам ж радять ставитися до переходів і руху тротуарами особливо уважно, зокрема – в нічний час доби.

По північному сходу США пройшлася потужна заметіль
Північно-східну частину Сполучених Штатів Америки накрили запізнілі снігопади. Різке похолодання і заметіль, спостережувані в минулий вівторок, стали причиною тимчасового закриття державних установ в Колумбії, Вашингтоні та Бостоні. За даними американських служб порятунку, більше 200 тисяч жителів північного сходу США залишилися без електрики. В аеропорту ім. Джона Ф. Кеннеді і інших повітряних портах регіону відрапортували про скасування або перенесення 9 000 авіарейсів.
Кінець лютого поставив новий історичний рекорд тепла в Швейцарії
В кінці лютого 2017 року в Швейцарії була зафіксована найтепліша погода за всю історію метеорологічних спостережень в країні. 23 лютого відразу дві метеорологічні станції повідомили про новий історичний рекорд – повітря прогрілося до температури понад +20 градусів за шкалою Цельсія.
Всі новини
Погода в Україні , Росії , світі