Новини

 • Протягом тижня в Йеллоустонском національному парку зафіксовано понад 450 землетрусів

  Понад 450 землетрусів різної магнітуди було зафіксовано в Йеллоустонском національному парку США. При цьому варто відзначити, що всі землетруси відбулися протягом одного тижня, повідомляють місцеві ЗМІ.
  17:38 22 Июня 2017
 • Буря в Москві і Московській області забрала життя 16 людей

  Потужні пориви вітру та рясне кількість атмосферних опадів в Москві в понеділок, 29 травня 2017 року стали причиною повала дерев та знесення незакріплених конструкцій, перевороту зупинок громадського транспорту та інших лих. За даними московських ЗМІ, потужна буря забрала життя 11 людей, більше 70 мешканців столиці отримали травми різного ступеня. У списках постраждалих значаться діти.
  12:39 09 Июня 2017
 • В результаті стихійного лиха на Шрі-Ланці загинуло 164 людини

  За повідомленням CNN, жертвами стихійного лиха на острові Шрі-Ланка стало 164 людини. Це не остаточна цифра, оскільки на сьогоднішній день 105 осіб числяться зниклими без вісти. Це ще раз підтверджує, що кількість загиблих буде зростати. Сильні опади, в результаті яких спостерігаються масштабні зсуви, є причиною того, що більше 500 тисяч жителів західної і південної частини острова покинули свої будинки, більшу частину яких затопило до даху. У деяких місцях глибина води сягає більше п'яти метрів. Багато видань публікують кадри стихійного лиха, що сталося на Шрі-Ланці. На них показані згорьовані люди, які втратили своїх родичів і роками нажите майно.
  13:58 29 Мая 2017
 • Потоп у Львові: причини і наслідки

  Проливні дощі, зафіксовані у Львові в неділю, 21 травня, стали причиною затоплення більшості міських вулиць. Інформація про потоп, викликаному стихією, з'явилася на сторінках соцмереж і міських інтернет-видань.
  13:53 22 Мая 2017
 • Рівень води в річках Західної України може підвищитися з початку другого тижня травня

  Прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомляє про ймовірність підвищення рівня води в гірських річках у ряді областей в західних областях країни.
  11:38 18 Мая 2017
 • Земля увійшла в новий потік сонячного вітру

  Внаслідок того, що планета Земля увійшла в потік високошвидкісного сонячного вітру, що витікає з отвору сонячної атмосфери газу, фахівці обсерваторії сонячної динаміки НАСА (США) прогнозують, що 24-25 квітня очікуються сильні геомагнітні бурі.
  13:56 27 Апреля 2017
 • Пакистан накриє хвиля аномальної спеки

  Аномально висока температура повітря зафіксовано в провінції Сінд (Пакистан). За інформацією місцевих метеорологів, найближчим часом аномалія пошириться по всій території країни. В даний час, місцеві служби намагаються сповістити всі відомства країни про необхідність введення надзвичайного стану з метою уникнення непередбачуваних ситуацій.
  12:30 20 Апреля 2017
 • Природа "привітала" жителів Нової Англії з Першим квітня

  Справжній «першоквітневий» розіграш для жителів регіону Нова Англія зробила природа. В ніч з 31 березня на 1 квітня, місто вкрилося товстим шаром атмосферних опадів, які викликали широкий резонанс у громадськості, адже за день до того, як Нову Англію накрило снігом, ніяких передумов до кліматичних змін не спостерігалося.
  10:59 06 Апреля 2017
 • Після рекордної спеки на Іспанію обрушилися історичні снігопади

  У столиці Іспанії зафіксовано рекордний снігопад, раскрасивший будівлі і дороги в білий колір. Перші сніжинки були зафіксовані рано вранці у північних районах міста і вже до обіду сніг можна було помітити буквально по всьому Мадриду, однак, з-за теплого клімату, застигнути на дорогах він так і не зміг.
  13:54 27 Марта 2017
 • По північному сходу США пройшлася потужна заметіль

  Північно-східну частину Сполучених Штатів Америки накрили запізнілі снігопади. Різке похолодання і заметіль, спостережувані в минулий вівторок, стали причиною тимчасового закриття державних установ в Колумбії, Вашингтоні та Бостоні. За даними американських служб порятунку, більше 200 тисяч жителів північного сходу США залишилися без електрики. В аеропорту ім. Джона Ф. Кеннеді і інших повітряних портах регіону відрапортували про скасування або перенесення 9 000 авіарейсів.
  12:27 21 Марта 2017
 • Кінець лютого поставив новий історичний рекорд тепла в Швейцарії

  В кінці лютого 2017 року в Швейцарії була зафіксована найтепліша погода за всю історію метеорологічних спостережень в країні. 23 лютого відразу дві метеорологічні станції повідомили про новий історичний рекорд – повітря прогрілося до температури понад +20 градусів за шкалою Цельсія.
  10:10 15 Марта 2017
 • В Антарктиці встановилася найтепліша погода за всю історію метеорологічних спостережень

  Фахівці Всесвітньої метеорологічної організації зафіксували новий рекорд потепління на Південному полюсі. Відзначається, що температура, що встановилася в регіоні станом на кінець лютого, є однією з найвищих із початку історії метеорологічних спостережень в Антарктиці.
  10:39 07 Марта 2017
Погода в Україні , Росії , світі